PROGRAM

Program naszego Kursu Improwizacji składa się z około 80 godzin intensywnej pracy. Zajęcia kierowane są do osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą rozrywkową. To świetna zabawa połączona z rozwijaniem swojego potencjału, intuicji i swoich umiejętności!
Na uczestników czekają zaawansowane zajęcia aktorskie takie jak: sztuka improwizacji, praca z kamerą, świadomość ciała, ruch sceniczny, dykcja i artykulacja, praca w grupie, monologi i sceny improwizowane, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, praca z mikrofonem i wiele innych!
Wszystkie umiejętności i wartości takiej jak: spontaniczność, wrażliwość,  świadomość, opanowanie stresu, kreatywność, budowanie relacji, inteligencja emocjonalna, zespołowość, komunikacja, elastyczność –  możesz wykorzystać zarówno na scenie w życiu, jak  i w biznesie.
Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy takich firm jak np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć.
Każdy uczestnik stworzy swoje profesjonalne portfolio aktorskie, składające się z nagranych scen impro, monologów, wizytówki video oraz profesjonalnych zdjęć.
Zakończenie Kursu będzie zwieńczone ekskluzywnym pokazem, który zostanie zarejestrowany, zmontowany i upubliczniony!
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia Kursu Improwizacji Sfilmowanych.
Kurs kierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, prowadzony będzie w systemie weekendowym (soboty i niedziele), po 6 h zajęć dziennie.
Start kursu:  9/10 kwietnia
(23/24 kwietnia, 7/8 i 21/22 maja, 4/5 i 18/19 czerwca + dzień premiery pokazu, który ustalimy wspólnie na zajęciach)
ZAPISY RUSZYŁY! 
Koszt: 8000 zł
Zajęcia prowadzimy w Warszawie w Śródmieściu.
KONTAKT W SPRAWIE ZAPISÓW: 660-613-344
O szczegóły płatności pytajcie na:
Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na kurs

    Kontakt w sprawie kursu:

    DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH!