KURS IMPROWIZACJI

PROGRAM

Program naszego Kursu Improwizacji składa się z około 80 godzin intensywnej pracy. Zajęcia kierowane są do osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą rozrywkową – zarówno z nastawieniem na wystąpienia publiczne, stand-up, kabaret, prowadzenie swoich kanałów w social mediach – ale również dla osób chcących polepszyć umiejętności interpersonalne. To świetna zabawa połączona z rozwijaniem swojego potencjału, intuicji i doskonaleniem warsztatu!
Na uczestników czekają zaawansowane zajęcia takie jak: sztuka improwizacji, praca z kamerą, świadomość ciała, ruch sceniczny, dykcja i artykulacja, praca w grupie, monologi i sceny improwizowane, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, poruszanie się w przestrzeni social media, praca z mikrofonem i wiele innych!
Wszystkie umiejętności i wartości takiej jak: spontaniczność, wrażliwość,  świadomość, opanowanie stresu, kreatywność, budowanie relacji, inteligencja emocjonalna, zespołowość, komunikacja, elastyczność –  możesz wykorzystać zarówno na scenie, pracy, w życiu, jak i w biznesie.
W skład portfolio – przygotowywanego przez każdego z uczestników, podczas trwania kursu – wchodzi: nagrany występ, wizytówka wideo, monolog oraz profesjonalne zdjęcia.
Zakończenie Kursu będzie zwieńczone ekskluzywnym pokazem, który zostanie zarejestrowany, zmontowany, i upubliczniony!
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia Kursu Improwizacji Sfilmowanych.
Kurs kierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, prowadzony będzie w systemie weekendowym (soboty i niedziele), po 6 h zajęć dziennie.
Start kursu:  Październik 2022
ZAPISY RUSZYŁY! 
Zajęcia prowadzimy w Warszawie w Śródmieściu.
Koszt: 8000 zł
KONTAKT W SPRAWIE ZAPISÓW: 660-613-344
O szczegóły płatności pytajcie na:
Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na kurs

    Kontakt w sprawie kursu:

    DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH!