Sfilmowani

KURS AKTORSKI

Program naszego Kursu Aktorskiego składa się z około 200 godzin intensywnej pracy.

Na uczestników czekają zaawansowane zajęcia aktorskie takie jak: budowanie roli, praca z kamerą, współpraca z reżyserem i operatorem oraz partnerem, poruszanie się w przestrzeni planu zdjęciowego, sceny, monologi ,improwizacje, ruch sceniczny, dykcja i artykulacja, praca nad głosem.

Uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi etapami przygotowywania sceny aktorskiej. Po wybraniu scen oraz dobraniu się w pary/grupy uczestnicy zaczną przygotowywać się do nich pod okiem naszych wykładowców a w końcowej fazie kursu, każda scena zostanie nakręcona. Zajęcia planu zdjęciowego organizowane będą w plenerze lub lokalizacji umożliwiającej nagranie materiału filmowego.

Podczas kursu uczestnicy wezmą udział w zajęciach Casting z Małgorzatą Adamską, jedną z najlepszych polskich reżyserek obsady. Uczestnicy będą wpisani do bazy castingowej, co może skutkować zaproszeniami na castingi do filmowych i serialowych projektów.

Dodatkowo uczestnicy kursu wezmą udział w specjalnych, anglojęzycznych zajęciach z Darren’em Bransford’em. Uczestnicy, którzy planują w przyszłości zdawać do szkół anglojęzycznych mogą przygotować monologi pod okiem wykładowcy.

Każdy uczestnik stworzy swoje profesjonalne portfolio aktorskie, składające się z nagranej sceny aktorskiej, wizytówki video, monologów oraz profesjonalnych zdjęć.

Zakończenie kursu będzie zwieńczone ekskluzywną premierą własnego filmu w kinie!

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia Kursu Aktorskiego Sfilmowanych

Wielu naszych studentów otrzymało angaż w filmach oraz serialach m.in Zofia Stafiej w filmie Piotra Domalewskiego „Jak najdalej stąd” oraz Hubert Miłkowski w serialu Netflix „W głębi lasu”

Kurs kierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, prowadzony będzie w systemie weekendowym (soboty i niedziele), po 6 h zajęć dziennie, co daje nam około 14 weekendów rozłożonych na pół roku.

Podajemy 12 weekendów zajęć praktycznych, kolejne będą planami zdjęciowymi, których terminy wspólnie na bieżąco będziemy ustalać:

10/11 , 24/25 października
7/8 , 21/22 listopada
5/6 , 19/20 grudnia
9/10 , 23/24 stycznia
6/7 , 20/21 lutego
6/7 , 20/21 marca

Start weekend 10/11 października 2020.

Zajęcia prowadzimy w Warszawie w Studio UP. Ul.Długa 44/50

AKTUALNIE WSZYSTKIE MIEJSCA NA KURS SĄ ZAREZERWOWANE!!!
W CELU ZAPISU NA LISTĘ REZEROWOWĄ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY BĄDŹ MAILOWY.

Koszt: 11 999 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, po więcej informacji piszcie do nas na:
info@sfilmowani.com

Wpłata zadatku w wysokości 500,00 zł gwarantuje rezerwację miejsca na kursie.

Serdecznie zapraszamy!

Nasza Kadra

Opinie Kursantów

DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH!