Sfilmowani

KURS AKTORSKI

Program naszego Kursu Aktorskiego składa się z około 200 godzin intensywnej pracy.

Na uczestników czekają zaawansowane zajęcia aktorskie takie jak: budowanie roli, praca z kamerą, współpraca z reżyserem i operatorem oraz partnerem, poruszanie się w przestrzeni planu zdjęciowego, sceny, monologi ,improwizacje, ruch sceniczny, dykcja i artykulacja, praca nad głosem.

Uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi etapami przygotowywania sceny aktorskiej. Po wybraniu scen oraz dobraniu się w pary/grupy uczestnicy zaczną przygotowywać się do nich pod okiem naszych wykładowców: Jakuba Kamieńskiego oraz gości specjalnych a w końcowej fazie kursu, każda scena zostanie nakręcona. Zajęcia z planu zdjęciowego organizowane będą w plenerze lub lokalizacji umożliwiającej nagranie materiału filmowego.

Arkadiusz Detmer poprowadzi zajęcia z prozy, których zwieńczeniem będzie profesjonalne nagranie przygotowanego przez każdego z uczestników monologu.

Zajęcia z improwizacji poprowadzi Sonia Bohosiewicz.

Podczas kursu uczestnicy wezmą udział w zajęciach castingowych z Małgorzatą Adamską. Podczas tych zajęć kursanci podejdą do zadań castingowych i nagrają swoją wizytówkę, które są przydatnym elementem podczas starania się o rolę. Najlepsi uczestnicy mogą zostać wpisani do bazy castingowej, co może skutkować zaproszeniami na castingi do filmowych i serialowych projektów.

Elementarne zadania aktorskie poprowadzi Sebastian Fabijański.

Uczestnicy kursu wezmą udział w specjalnych, anglojęzycznych zajęciach z Darren’em Bransford’em. Kursanci, którzy planują w przyszłości zdawać do szkół anglojęzycznych mogą przygotować monologi pod okiem wykładowcy.

Każdy uczestnik stworzy swoje profesjonalne portfolio aktorskie, składające się z nagranej sceny aktorskiej, sceny w języku angielskim, monologów, wizytówki video oraz profesjonalnych zdjęć.

Zakończenie kursu będzie zwieńczone ekskluzywną premierą własnej etiudy w kinie!

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia Kursu Aktorskiego Sfilmowanych

Wielu naszych studentów otrzymało angaż w filmach oraz serialach m.in Zofia Stafiej w filmie Piotra Domalewskiego pt: „Jak najdalej stąd” oraz Hubert Miłkowski w serialu Netflix „W głębi lasu” oraz w filmie Piotra Domalewskiego pt:”Hiacynt”.

Kurs kierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, prowadzony będzie w systemie weekendowym (soboty i niedziele), po 6 h zajęć dziennie, co daje nam około 14 weekendów rozłożonych na pół roku.

Wkrótce podamy kolejne weekendy Kursu Aktorskiego Sfilmowani:

Start: październik 2023

ZAPISY RUSZYŁY! 

Zajęcia prowadzimy w Warszawie w Śródmieściu.

Koszt: 14000 zł

KONTAKT W SPRAWIE ZAPISÓW: 739-983-104

O szczegóły płatności pytajcie na:
finanse@sfilmowani.com

Serdecznie zapraszamy!

Nasza Kadra

Opinie Kursantów

Zapisz się na kurs

    Kontakt w sprawie kursu:

    DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH!